Zvětšení prsou: Jak zvolit správnou velikost prsních implantátů

velikost implantatu
Zdroj: Pixabay
Autor: Daniel Labounek

Jestli vás zbytečně trápí malá prsa a ubírají vám na sebevědomí, máte v dnešní době možnost s tím něco udělat. Můžete si je nechat upravit na speciální klinice až do požadované velikosti. Pokud se pro tuto chirurgickou úpravu rozhodnete, budete vzápětí řešit otázku, jak zvolit velikost implantátů?

Při výběru si dejte rozhodně záležet, protože správně zvolená velikost a druh implantátů je základem finálního výsledku.

Důvody pro zvětšení prsou

Většina žen si malá prsa nechává upravovat pro zvýšení svého sebevědomí. Některé z žen k úpravě dekoltu sahají z důvodu větší souměrnosti prsou, protože mají od přírody například jedno menší než druhé. Jiné ženy mají zase problém s velkou mezerou mezi prsy.

Své rozhodnutí si musíte dobře promyslet, protože jako každá operace, tak i tato může mít svá rizika. Rozhodně si prsa vždy nechte upravit na specializované klinice, kde budete mít jistotu kvalitně odvedené práce. Nevyplatí se příliš šetřit ani to přehánět s velikostí.

Jak zvolit správnou velikost implantátů?

Výběr velikosti nechte vždy raději na odborníkovi, nevyplatí se v tomto případě mít svou hlavu. Ženy mají všeobecně tendenci volit spíše větší velikost, než by bylo zdrávo.

Příliš velká prsa mohou ženy trápit hlavně s bolestí zad. Pokud má žena až moc velký dekolt, tak může mít díky špatnému držení těla různé zdravotní problémy. Proto si při výběru velikosti implantátů nechte vždy poradit od specialistů a zvolte takovou velikost, která bude úměrná k vaší stavbě těla.

Dalším problémem při velkém dekoltu může být i výběr správné podprsenky. Větší velikosti nejsou většinou běžně k dostání. To stejné platí při výběru horního dílu plavek.

Důležitý je výběr kvalitní kliniky a správného druhu implantátů

Dejte si pozor při výběru implantátů a také při výběru samotné kliniky, která by měla být kvalitní a mít dobré recenze.

Na trhu existuje mnoho druhů implantátů, ze kterých si můžete vybírat. Velký pozor si dejte především pokud máte menší hrudník. Některé druhy implantátů totiž nejsou na malý hrudník vůbec vhodné. A to z toho důvodu, že vnější okraj implantátu potom špatně na prsu sedí a může to být vidět.

Jakmile si vyberete kliniku, kde si necháte svá malá prsa zvětšovat, tak se jako první zeptejte, jaké implantáty používají. Na internetu si poté najděte jejich srovnání. Při zvětšování dekoltu nemusíte mít strach například z kojení. Plastická operace nemá na funkci při kojení vůbec žádný vliv.

Přidejte si rady a nápady na domovskou stránku Seznam.cz