Módní trendy na jaře 2020: Bermudy, maxisukně i háčkované oděvy

módní trendy
Zdroj: Pixabay
Autor: Jana Fojtíková

Jaké módní trendy budou vládnout tomu letošnímu jaru? Chce to do svého šatníku pořídit kousky ve výrazných barvách, háčkované oděvy i bermudy a maxisukně.

Počasí venku jasně říká, že je tu jaro v plném proudu. Sluneční dny slibují, že se konečně můžete zbavit několika vrstev zimního oblečení, uložit ho do skříní a obléci se jarně. Jaké módní trendy budou vládnout tomu letošnímu jaru?

Bermudy místo krátkých šortek

V módě jsme si již zvykli na to, že se některé prvky čas od času opakují. Totéž je možné říci o bermudách, které vládnou jaru 2020. Nosily se už v 90. letech minulého století a módní návrháři je opět objevili. Pokud tedy nejste příznivci krátkých šortek, jsou bermudy pro vás přímo ideální. Nosit je můžete se sakem klidně do kanceláře, protože takto nahradí kalhotový kostým.

Hitem letošního jara jsou výrazné barvy

Jaro samo o sobě je svěží a jasné a výrazné barvy k němu neodmyslitelně patří. Stačí se podívat na přírodu, v níž vše pučí a kvete, jak vypadá. Do svého jarního šatníku si proto určitě pořiďte kousky v růžové, hráškově zelené, neonově žluté, oranžové i modré barvě. Perfektní kombinace bude s černou a bílou, vytvoříte tak zajímavý outfit, jímž vykročíte z davu. Nemáte-li výrazné barvy na oblečení rádi, vyzkoušejte alespoň doplňky v těchto barvách.

Háčkované oděvy opět v módě

Módní trendy na jaře 2020 říkají, že byste měli mít na sobě něco háčkovaného – šaty, sukni i halenku. Pomocí techniky háčkování lze vykouzlit opravdu hezké oblečení. Kdo je šikovný, zvládne si ho uháčkovat sám. Jinak má možnost zabrousit na stránky rukodělných webů, kde najde řadu háčkovaných doplňků a oděvů.

Maxisukně a puntíky vedou

Na jaře si rozhodně oblečte maxisukni nebo maxišaty. Tedy nic v mini délce. Moderní jsou dlouhé sukně, klidně i volánové a k tomu vypasované a krátké tričko. Sukně mohou být i s vysokým rozparkem, aby se lépe nosily. Své místo v módních trendech na jaře 2020 si opět vydobyly puntíky. Jsou vděčné, ať jsou v bílo-černé kombinaci nebo barevné. Rozhodně by vám v šatníku chybět neměly.

Přidejte si rady a nápady na domovskou stránku Seznam.cz