Jak zapůsobit na ženy: Podívejte, jaké oblečení by vám nemělo chybět v šatníku

pánský šatník
Zdroj: Pixabay
Autor: Jana Fojtíková

Jak zapůsobit na ženy může být složitá otázka. Pokud však mluvíme o prvotním zalíbení, tak je důležitá celková vizáž. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Základem je tedy mít dobře vybavený pánský šatník, v němž by neměly chybět základní kusy oblečení, které je možné vzájemně kombinovat. Co byste měli pořídit?

Základem šatníku je dobře zvolené tričko

Není umění mít desítky oděvů. Ovšem vlastnit takové, v nichž zaujmete, vytvoříte řadu kombinací a přitom pokaždé budete oblečeni jinak, to už chce nad výběrem přemýšlet. Anebo si nechat správně poradit.

Tak vezměte si třeba takové tričko, jež patří k úplnému základu, na němž svůj šatník budete stavět. Můžete volit různé barvy nebo zůstat u klasické bílé či černé. Rozhodně však nevybírejte tričko s příliš velkými potisky a nápisy, může to na ženu působit lehce komicky.

Střih byste měli vybírat takový, který lichotí vaší postavě. Lépe vypadá tričko mírně vypasované. Ideálním materiálem je stoprocentní bavlna.

Rolák nebo stojáček

Zejména v chladnějším počasí se vedle trička nabízí ke kombinování rolák nebo tričko se stojáčkem. Není pravidlem, aby ho pánové ve svém šatníku měli, ale je to škoda, protože se ochuzují o spoustu možností ke kombinování.

Doplnit je lze ležérním sakem – třeba v šedé či modré barvě. Tímto vytvoříte zajímavý outfit do zaměstnání i na volný čas.

Bílá košile

Možností, jak zapůsobit na ženy, je jistě již léty osvědčená košile. Pánský šatník by se tak rozhodně neměl obejít bez bílé košile.

Košile se hodí k džínům stejně jako k chino kalhotám z bavlny, které jsou aktuálně moderní a velmi oblíbené. Bílá košile nezklame a muž v ní vypadá opravdu dobře, ať je s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Určitě se oplatí si pořídit také chino kalhoty ve vícero barvách, ať máte co kombinovat.

Kašmírový svetr

Pokud neradi nosíte sako nebo chcete mít více kousků k nošení, pak byste měli sáhnout také po kašmírovém svetru s kulatým výstřihem.

Hřejivý materiál je zárukou, že při pravidelné péči vydrží dlouho. Luxusní vzhled kašmírového svetru zase, že zaujmete.

V šatníku by ale neměl chybět ani tenčí svetr do véčka, který je formálnější a ke kterému se nosí tričko nebo košile.

Přidejte si rady a nápady na domovskou stránku Seznam.cz