Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím. Jak vypadá dnes po 20 letech holčička z reklamy na Kofolu?

reklama na kofolu
Zdroj: distribuce Kofola
Autor: Adam Hlavatý

Kdo by neznal dnes již legendární vánoční reklamu na Kofolu. “Když vydržíš až do večera nepapat, uvidíš zlatý prasátko. A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru? Musíš vydržet a budou i zuby. Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím,” jsou známá slova, která nám už 20 let signalizují příchod Vánoc. Jak vypadá holčička z reklamy na Kofolu dnes po 20 letech od natáčení?

Vánoční reklama na Kofolu

Tak jako je v Česku na Štědrý večer k vidění tradičně Popelka se svými třemi oříšky, stejně tak tradiční se za ty roky stala v předvánočním období i reklama na Kofolu s holčičkou a tatínkem, kteří jdou do lesa uříznout vánoční stromeček a načapá je při tom divočák.

Reklama na Kofolu vznikla již v roce 2003 a přesto doposud nezmizela z televizních obrazovek, jako se běžně děje ostatním reklamám. Kofola pravidelně zveřejňuje aktualizovanou verzi, kdy například v roce 2021 zveřejnila verzi reklamy s názvem Kofovánoce.

Uvidíme tedy, zda letos Kofola zveřejní nějakou speciální verzi, když už jde o to kulaté 20. výročí.

Jak vypadá holčička dnes?

Nepřekvapí asi nikoho, že holčička z reklamy na Kofolu již dnes po 20 letech není žádnou holčičkou, ale mladou ženou. Její jméno je Sandra Flemrová, která měla v době natáčení pouhé čtyři roky. Od té doby o ní nebylo příliš slyšet, před pár lety však začala veřejně vystupovat na Instagramu.

Dnes je Sandře 24 let a ačkoliv se stala díky reklamě na Kofolu dětskou hvězdou, kterou dodnes zbožňuje celá republika, dalšího výrazného hereckého úspěchu již bohužel nedosáhla. Občas však udělá podobnou reklamu na svém Instagramu, takže reklamního odvětví, které jí jako malou holčičku proslavilo, se očividně drží dál.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Flemrová (@_sandraflemrova)

Je vlastně až neuvěřitelné, co se na komerční scéně Kofole povedlo. Je totiž poměrně nevídané, aby si lidé tolik oblíbili reklamu. Většinou je to přímo naopak, nemáme pravdu?

Přidejte si rady a nápady na domovskou stránku Seznam.cz